Jump to content

Harmony candle massage (masáž svíčkou)

je originální masážní technika s vysoce relaxačním účinkem.

Masáž svíčkou je zcela odlišná od masáže běžnými oleji. Klientovi nabídne nejen vysoce kvalitní masážní přípravek, jeho zážitek navíc obohatíte i jemnou aromaterapií a nadstandardní péči o pokožku těla. Masážní svíčka v sobě skrývá romnatiku a vůni jižní Francie, odkud pochází. Její jedinečnost nespočívá jen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin.

Složení: sojový a kokosový olej, včelí vosk, přírodní parfémy, esenciální oleje. Neobsahuje parafín.

Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na pokožku těla, které tak může maximálně vstřebávat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální i pro regeneraci svalů a fyzioterapeutickou masáž.

Jak se masíruje voskem svíčky?

Po zapálení svíčky se ztuhlý olej během zhruba 10 minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Rozehřáty olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce ihned viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená. V průběhu masáže se uvolňují vonné esence, které působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace.

Svíčka má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Vůně vydrží na tělě dlouho po aplikaci, pokožka je dlouhodobě hydratovaná a vyživená. Po masáži doporučujeme klid, odpočinek k maximálnímu účinku látek.

Parfemace svíček:

  • Karamelová - je ideální pro celkovou regeneraci a obnovu tělesné i duševní energie
  • Jasmínová - má výrazný relaxační účinek s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku
  • Japonský lotos - je symbolem léta a čistoty, má výrazné oxidační a omlazující účinky

Kontraindikace:

  • nádorová onemocnění
  • horečnatost
  • otevřená poranění
  • alergie na teplo

 

 

Kontaktní informace

Štefánikova 719
Kralupy nad Vltavou-Lobeček
278 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Provozní doba dle objednávek na základě telefonátu či emailu.