Jump to content

Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je jednou z léčivých technik, která je vhodná zvláště pro odbourání stresu a při nahromadění typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin v organismu. Léčivá síla medu působí přímo přes pokožku, stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.

Díky masáži jsou vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubky tělesných tkání. Přes reflexní zóny zad stimuluje masáž činnost orgánů těla, které k nim patří.

Masáž se provádí speciálními hmaty, tzv. pumpováním. Vzniklým podtlakem jsou doslova vysávány léty nashromážděné jedovaté látky a dlouholeté usazeniny, kterých se samo tělo nedokáže zbavovat.

Detoxikace je v dnešní době velmi důležitá a medová masáž je jednou z účinných forem, jak tělu významně odlehčit od zátěže. Během masáže dochází k hlubokému uvolnění. V průběhu procedury se masáž opakuje celkem třikrát a poté následuje relaxace. Po proceduře je vhodné naplánovat si odpočinek, protože efekt příjemné únavy přetrvává delší dobu.

Procedura není vhodná pro ty, kteří jsou alergičtí na med a včelí bodnutí, mají citlivou pokožku, ranky či odřeniny na těle, rakovinové onemocnění a vysoký oční tlak.

Medová masáž je sladké hýčkání pro Vaše tělo. Dopřejte si trochu detoxikace a regenerace. Medová masáž je nejen masáží, ale celistvým ošetřením těla i ducha. Díky skladbě kvalitního včelího medu, který se při masáži používá, dochází nejen k detoxikaci organismu, ale i posilování životní energie. Po medové masáží se budete cítit jako znovuzrození, Vaše pokožka bude sametově hedvábná a vůně medu Vás bude provázet ještě na cestě domů. Dopřejte si příjemný relaxační zážitek.

Medovou detoxikační masáž je ideální provádět na jaře nebo na podzim 1x týdně jako očistnou kúru. Doporučuje se 3-5 opakování.

Kontaktní informace

Štefánikova 719
Kralupy nad Vltavou-Lobeček
278 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Provozní doba dle objednávek na základě telefonátu či emailu.