Jump to content

O péči o tělo 

Dotek nás provází celým životem. Pokud je laskavý, vzbuzuje v nás pocit bezpečí, utěšuje, léčí. Schopnost vnímat a dávat dotek, je dar, který nám pomáhá komunikovat s okolním světem beze slov. Potřeba příjemného doteku se zvětšuje, jsme-li vystavení stresu, smutku, vážné nemoci, pocitu osamění, nedostatku fyzických kontaktů s jinými lidmi. Právě dotek je i nejstarší metodou uzdravování. Nejrozšířenějším terapeutickým dotekem je pak masáž. Dotek rukou prostřednictvím masáže nám dává pocit, že se o nás někdo zajímá a stará.

 

Uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, předává také teplo, pocit jistoty a sebeúcty. Upevňuje tělesné i duševní zdraví, posiluje imunitu, osvěžuje po psychické i fyzické zátěži, pomáhá organismu nastartovat samoozdravovací procesy, uvolňuje pocit napětí, úzkosti, deprese, zmírňuje bolest hlavy a svalů, pomáhá při nespavosti a obtížich s trávením, osvěžuje a tonizuje kůži, zesiluje krevní běh, odstraňuje toxiny

 

Masáže provozuji již dlouhé léta. Začala jsem kurzem klasické relaxační masáže. Díky neustále zvyšujícím se nárokům na poskytované služby jsem své znalosti různých typů masáží zdokonalovala a rozšiřovala až do dnešního širokého spektra, které poskytuji. 

Moje práce mě velmi baví, a to proto, že vidím okamžitě její výsledky. Mou odměnou a vizitkou zároveň jsou spokojení zákazníci a zákaznice, kteří se ke mě rádi vracejí a neváhají mě doporučit i svým přátelům. 

 

 

Kontaktní informace

Štefánikova 719
Kralupy nad Vltavou-Lobeček
278 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Provozní doba dle objednávek na základě telefonátu či emailu.